Co se o nás říká?

Kapela nám na svatbě vykouzlila nádhernou atmosféru a hosté si ji nemohli vynachválit. Moc děkujeme a doufáme, že se s vámi ještě uvidíme.
Viky B.
Svatba 2018, Liběchov
Kapela Marry Keys nám hrála na svatbě před třemi lety a kapelu nemůžu než doporučit: velmi profesionální přístup, bezproblémová spolupráce a hlavně skvělá muzika!
Markéta Z.
SVATBA 2015, PRAHA
Kapela Marry Keys nám hrála na vánočním večírku a hráli bezvadně! Určitě bych všem doporučila na jakoukoli společenskou akci!
Lucie Č.
FIREMNÍ VEČÍREK, PRAHA
S kapelou Marry Keys spolupracujeme již od roku 2008. Zajišťují pro naše klienty hudbu na svatebních party, obřadech i firemních akcích. Za tu dobu, co s nimi děláme je nemohu vynachválit. Spolehlivost, felixibilita, komunikace na jedničku
Katka B.
EVENT A SVATEBNÍ AGENTURA
Opravdu skvělí muzikanti, včetně DJ. Kluci měli super slušivé a veselé obleky a hráli opravdu skvěle. Důkazem toho že byli super je i fakt, že si na ně vzalo kontakt několik přátel, plánujících svatbu. Veškerá komunikace (email, osobního setkání na místě konání) byla velmi příjemná a svatba ještě příjemnější... 🙂 Děkujeme!
Pavla S.
Svatba,
Unětice


Tuhle skvělou kapelu jsme měli na doporučení na naší svatbě a nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí. Komunikace byla od začátku bezproblémová, velmi flexibilní a spolehlivá, přístup kapely byl profesionální. Hudba měla velký úspěch, byla rytmická, pohodová a nešlo vůbec o ty ohrané svatební vypalovačky! Byli originální, zábavní a my jsme jim ze srdce vděčni, že byli v náš den s námi.
Katka B.
EVENT A SVATEBNÍ AGENTURA