Co umíme?

Marry Keys jsou cover bandem, který se specializuje na soul, funky, disco a pop od 60. let minulého století až po současnost. V našem repertoáru najdete neznámější evergreeny několika posledních dekád. Mezi naše nejoblíbenější interprety pak patří ABBA, Aretha Franklin, Barry White, Bruno Mars, Boney M, Frank Sinatra, Lionel Richie, Maroon 5, Michael Jackson, Michael Bublé, Phil Collins, Pharell Williams, Robbie Wiliams, Sting a další. Vystupujeme v několika sestavách:

Marry Keys Cover Band

Naše nejoblíbenější sestava. Zpěvačka, saxofonista, pianista a bubeník, kteří rozproudí publikum o velikosti až 200 osob. Ideální složení pro firemní večírek, svatební mejdan nebo zapíječku čehokoliv jiného s vašimi přáteli.Vyberte si bandu a nebudete rozhodně litovat.

Marry Keys Full ON!

Naše největší sestava. Dva zpěváci, dechová sekce, kytarista, pianista, bubeník. Tahle sestava toho utáhne opravdu hodně. Maturitní večírek nebo regionální firemní party pro 500 hostů není problém.
Rádi zařídíme i ozvučení a osvětlení celé akce.

Marry Keys Trio

Naše skromnější sestava, ještě hrající k tanci. Pianista, zpěvačka a bubeník jsou schopni ve třech hudebnících vykouzlit již poměrně slušnou porci muziky. V tomto obsazení zvládneme menší firemní party, narozeninovou oslavu nebo i vánoční večírek. Pro větší akce poptejte některou z našich větších sestav.

Marry Keys Duo

Pianista a zpěvačka, kteří mají vše potřebné pro vlastní ozvučení. Repertoár založený především na jazzových standardech a popových evergreenech. Jednoduché řešení hudebního doprovodu na akcích, kde se nepředpokládá taneční program. Ideální sestava k vašemu svatebnímu obřadu nebo firemnímu rautu.

Marry Keys DJ

Jsou situace, kdy kapela již prostě nestačí a nebo je jí naopak škoda :-). Na tyto chvíle je tu náš Petr aka DJPiNNer. Jeho repertoár je lety prověřený a neustále aktualizovaný. Nechybí v něm ikonické diskotékové fláky stejně jako hity poslední týdnů. Po párty s naším DJem se budete vrtět na vlně devadesátek i ze spaní.

Marry Keys Solo Piano

Jen pianista a klavír - nic víc, nic míň. Vhodné jako podkresová hudba k svatebnímu obřadu, firemnímu rautu, vernisáži apod.
Nenachází se v prostorách akce klavír?
Nic není problém! Po domluvě je možné dovést i vlastní nástroj včetně potřebného ozvučení.